Waluta:
Twój koszyk jest pusty.
http://e-kwiatek.pl/mlynki/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/463119Domowa_piekarnia1.jpglink
http://e-kwiatek.pl/mlynki/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/193821Hawos_slider_3.JPGlink
http://e-kwiatek.pl/mlynki/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/312722piec_HABO_slider4.JPGlink

Produkty polecane

29,90 zł

Wyszukiwarka produktów

Rreklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

UWAGA! Z powodów technicznych strona działa prawidłowo na przeglądarce IE oraz Firefox, na innych przeglądarkach może nie działać. Naprawa wymaga całkowitego remontu strony. Postaramy się go jak najszybciej przeprowadzić. Przepraszamy!

 

 Młyny domowe elektryczne

 

Dzięki bogatej ofercie młynów, macie Państwo możliwość wyboru odpowiedniego sprzętu, stosownego do potrzeb Państwa gospodarstwa domowego, bądź gastronomii. Nasze młyny zmielą na drobną mąkę każde zboże - orkisz, pszenicę, żyto, proso, kukurydzę i wiele innych. Urządzenia przez nas oferowane to najlepsze dostępne na rynku, co potwierdzamy stosownymi zaświadczeniami.

 

 

Młynki ręczne

 

Młynki ręczne stanowią istotną alternatywę dla młynów elektrycznych. Są wprawdzie mniej wydajne ale ich zastosowanie nie jest uwarunkowane dostępem do energii elektrycznej, co sprawia, że można nimi mielić praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze - na wakacjach i w czasie kryzysu.

 

 

Gniotowniki 

 

Gniotowniki służą do wyrobu płatków zbożowych. Płatki można wygniatać praktycznie ze wszystkich rodzajów zbóż jak owies, orkisz, jęczmień, żyto, pszenica i inne. Świeże, są doskonałym składnikiem codziennego musli, nadają się doskonale jako dodatek do zup lub pieczywa. Niektóre z naszych gniotowników nadają się doskonale do gniecenia nasion oleistych nawet maku.

 

 

Piece chlebowe

 

Powrót do przeszłości a może wizja przyszłości? Tradycja w nowoczesnym wykonaniu! W piecach chlebowych firmy HAUSSLER można piec nie tylko chleb ale również pizze, potrawy mięsne, ciasta, biszkopty, można suszyć owoce i grzyby. Piece są dostępne w wersjach kompaktowej gotowej do ustawienia w domu lub ogrodzie, oraz w wersji modułowej przeznaczonej do zabudowy wg własnej inwencji.

 

 

Sprzęt AGD

 

Wyrób własnego makaronu z własnej mąki to kolejny krok ku niezależności od supermarketów i zakupów towarów niewiadomego pochodzenia. Własny makaron to smakowity i pachnący kąsek dobrej strawy. W tym dziale oferujemy ponadto mieszalniki do użytku domowego i profesionalnego. Wszystkie maszyny są prostej konstrukcji, solidnie wykonane z najlepszej jakości materiałów. Sprzęt nie najtańszy, ale światowej klasy!

 

 

Akcesoria

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę produktów przydatnych w domowej piekarni. Począwszy od desek kuchennych, poprzez wałki, blachy i foremki do pieczenia, sita, stempelki do bułek i chleba, koszyczki do wyrastania chleba, łopatki, beczułki, miseczki, pojemniki do magazynowania zboża i wiele innych.

 

 

Zboża i mąki

 

W naszej ofercie nie może zabraknąć szerokiego wyboru zbóż nadających się do mielenia we własnym młynie, lub płatkowania. Pszenica, orkisz, jęczmień, żyto, owies, proso, kukurydza, i inne, wszystkie ekologiczne z certyfikatem. Konfekcjonowane w opakowaniach od 1 kg do 25 kg pozwalają na wybór ilości odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Dla klientów, którzy nie decydują się na zakup własnego młyna proponujemy zakup gotowej mąki.


 

Książki

 

Literaturę dobieramy pod kątem praktycznym i ekonomicznym. Ważne dla nas jest przywołanie starych, przede wszystkim polskich obyczajów i tradycji kulinarnych ale nie tylko. Naszym marzeniem jest aby te zwyczaje powracały do polskich domów. Pragniemy odkrywać dla Państwa literaturę ukazującą dobroczynny wpływ pełnowartościowej żywności na zdrowie ciała i ducha. 


 

Banki

first
  
last
 
 
start
stop